
- В наявності
- Код: 1081453260
Підшипник 2202 2RS (1502) KYK Japan
154 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 2202 LLU (розмір 15x35x14)
Виробник: KYK Bearings
Тип підшипника: кульковий радіальний дворядний
Внутрішній діаметр: d= 15 мм.
Зовнішній діаметр: D= 35 мм.
Ширина: B= 14 мм.
Dimensions
| d |
15 mm |
Bore diameter |
|---|---|---|
| D |
35 mm |
Outside diameter |
| B |
14 mm |
Width |
| d1 |
≈20.86 mm |
Shoulder diameter inner ring |
| D1 |
≈29.5 mm |
Shoulder diameter outer ring |
| r1,2 |
min.0.6 mm |
Chamfer dimension |
Abutment dimensions
| da |
min.19.2 mm |
Abutment diameter shaft |
|---|---|---|
| Da |
max.30.8 mm |
Abutment diameter housing |
| ra |
max.0.6 mm |
Fillet radius |
Calculation data
| Basic dynamic load rating | C |
8.71 kN |
|---|---|---|
| Basic static load rating | C0 |
2.04 kN |
| Fatigue load limit | Pu |
0.104 kN |
| Reference speed |
38 000 r/min |
|
| Limiting speed |
26 000 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KYK |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 154 ₴
