
- В наявності
- Код: 44449418
Підшипник 32914-A (2007914) CX POLAND
290 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 32914-A (розміри 70x100x20)
Виробник: CX
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 70 мм.
Зовнішній діаметр: D = 100 мм.
Ширина: B = 20 мм.
Технічні характеристики
РОЗМІРИ
| d |
70 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
100 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
20 mm |
Загальна ширина підшипника |
| d1 |
≈84.7 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
20 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
16 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.1 mm |
Радіус заокруглення зовнішнього кільця |
| a |
17.607 mm |
Відстань до точки тиску |
РОЗМІРИ ОПОРИ
| da |
max.77 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.78 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.93 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Da |
max.92.5 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Db |
min.96 mm |
Діаметр опори в корпусі |
| Ca |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на великому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| Cb |
min.4 mm |
Опора в корпусі — осьовий простір на малому торці/з обох боків зовнішнього кільця |
| ra |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
| rb |
max.1 mm |
Радіус галтелі |
РОЗЧАТНІ ДАНІ
| Номінальна динамічна вантажність | C |
85.8 kN |
|---|---|---|
| Номінальна статична вантажність | C0 |
112 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
12.7 kN |
| Номінальна частота обертання |
5 000 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
6000 r/min |
|
| Розрахунковий коефіцієнт | e |
0.31 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y |
1.9 |
| Розрахунковий коефіцієнт | Y0 |
1.1 |
МАССА
| Маса підшипника |
0.49 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 290 ₴

