
100% original
- В наявності
- Код: 44447745
Підшипник 1726210-2RS1 SKF
1 192 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 1726210-2RS1 (розмір 50x90x20)
Виробник: SKF
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 50 мм.
Зовнішній діаметр: D= 90 мм.
Ширина: B= 20 мм.
Ущільнювач підшипника: каучук, двосторонній
Аналоги: K6210-2RS, 1726210, CS 210, 6210 SEE, 580210, UD 210, EES 210 1L Z&S. 1726210-2RS1 SKF, 6210SEE SNR, CS210LLU NTN, 210-XL-NPP-B INA, CS210-2RS FBJ, UD210S ZVL, CS210-2RS GBM, US 210 2S FKL, K6210-2RSR PBF
Dimensions
| d |
50 mm |
Bore diameter |
|---|---|---|
| D |
90 mm |
Outside diameter |
| B |
20 mm |
Width of inner ring |
| d1 |
≈62.51 mm |
Outside diameter of inner ring |
| r1,2 |
min.1.1 mm |
Chamfer dimension of inner ring |
Calculation data
| Basic dynamic load rating | C |
35.1 kN |
|---|---|---|
| Basic static load rating | C0 |
23.2 kN |
| Fatigue load limit | Pu |
0.98 kN |
| Limiting speed |
4 800 r/min |
|
| Calculation factor | f0 |
14 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 20 мм |
- Ціна: 1 192 ₴

