
- В наявності
- Код: 44448503
Підшипник 48290/48220 FERSA
3 133 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 48290/48220 (розмір 127*182.562*39.689)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d = 127 мм.
Зовнішній діаметр: D= 182.562 мм.
Ширина: B= 39.689 мм.
Аналоги: SET 111 TIMKEN, 183690 VOLVO
Розміри
| d |
127 mm |
Діаметр отвору |
|---|---|---|
| D |
182.562 mm |
Зовнішній діаметр |
| T |
39.688 mm |
Загальна ширина |
| d1 |
≈154.5 mm |
Діаметр заплеска внутрішнього кільця |
| B |
38.1 mm |
Ширина внутрішнього кільця |
| C |
33.338 mm |
Ширина зовнішнього кільця |
| r1,2 |
min.3.5 mm |
Розмір фаски внутрішнього кільця |
| r3,4 |
min.3.3 mm |
Розмір фаски зовнішнього кільця |
| a |
34.02 mm |
Відстань від торця до точки тиску |
Розміри опори
| da |
max.140 mm |
Діаметр опори на валу |
|---|---|---|
| db |
min.142 mm |
Діаметр опори на валу |
| Da |
min.165 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Da |
max.169 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Db |
min.174 mm |
Діаметр опори корпусу |
| Ca |
min.6 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на великому торці |
| Cb |
min.6 mm |
Мінімальна ширина необхідного простору в корпусі на малому торці |
| ra |
max.3.5 mm |
Радіус галтелі вала |
| rb |
max.3.3 mm |
Радіус галітелі корпусу |
Розраховані дані
| Клас SKF |
SKF Explorer |
|
| Номінальна динамічна вантажність | C |
281 kN |
| Номінальна статична вантажність | C0 |
440 kN |
| Межа втомленої міцності | Pu |
44 kN |
| Номінальна частота обертання |
2 600 r/min |
|
| Гранична частота обертання |
3 200 r/min |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 127 мм |
| Зовнішній діаметр | 182.562 мм |
| Висота | 39.689 мм |
- Ціна: 3 133 ₴
