
- В наявності
- Код: 44446872
Підшипник BT1B 329013A/Q Z&S Сербія
432 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник BT1B 329013A/Q (размер 29х50.29х17.5)
Виробник: Z&S
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 29 мм.
Зовнішній діаметр: D= 50.29 мм.
Ширина: Т= 17.5 мм.
Аналоги: BT1B329013 A/Q SKF, F15029 FERSA, F15029/L45410 ZKL, VKBA 1333 SKF, CX041
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 29 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 50.29 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 14.224 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 10.668 mm |
| T — Загальна ширина | 17.59 mm |
| Вага | 0.11 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEARING |
| Країна виробник | Сербія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.29 мм |
| Висота | 17.5 мм |
- Ціна: 432 ₴

