
- В наявності
- Код: 44446859
Підшипник 29685/29620 (29685/20) Z&S Сербія
836 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник 29685/29620 (розмір 73,025x112,712x25,4)
Виробник: Z&S
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 73,025 мм.
Зовнішній діаметр: D= 112,712 мм.
Ширина: B = 25,4 мм.
Аналоги: Chrysler 703018, Eaton 543908, Ford 81803410, Ford 81803416, Ford NDA4220A, GM 9438495, IHC 131474R91, IHC 379377R91, John Deere JD8159 (cone), John Deere JD8210 (cup), John Deere P33115, Leyland ACU8638, Massey Ferguson 831343M1, Massey Ferguson 1860503M
РОЗМІРИ
| d — Внутрішній діаметр | 73,025 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 112,712 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 25,4 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 19,05 mm |
| T — Загальна ширина | 25,4 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 94,5 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 26,3 mm |
| Вага | 0,874 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 106 kN |
| C0 — Статична вантажність | 151 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 18,4 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.49 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.68 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.23 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 4100 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 3100 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF — Власна частота сепаратора (60 об./хв) | 0,455 Hz |
| BSF — Власна частота бігових доріжок (60 об./хв.) | 10,596 Hz |
| BPFO — Власна частота зовнішнього кільця (60 об./хв) | 12,298 Hz |
| BPFI — Власна частота внутрішнього кільця (60 об./хв.) | 14,702 Hz |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 73.025 мм |
| Зовнішній діаметр | 112.712 мм |
| Висота | 25.4 мм |
- Ціна: 836 ₴

