
100% original
- В наявності
- Код: 44446991
Підшипник 3984/2/3920/2/Q SKF
1 503 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3984/2/3920/2/Q (розміри 66.675*112.734*30.16)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упірний
Внутрішній діаметр: d= 66.675 мм.
Зовнішній діаметр: D= 112.712 мм.
Ширина: Т = 30.162 мм.
Розміри
| Діаметр отвору | 66.675 mm |
| Зовнішній діаметр | 112.712 mm |
| Загальна ширина | 30.162 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 30.048 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 23.812 mm |
| Угол контакта | 15 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 123 kN |
| Номінальна статична вантажність | 183 kN |
| Номінальна частота обертання | 4 300 r/min |
| Гранична частота обертання | 5 600 r/min |
Властивості
| Деталь підшипника | Підшипник у зборі |
| Кількість рядів | 1 |
| Пристрій для фіксації, зовнішнє кільце підшипника | Без |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Сепаратор | Листовий метал |
| Схема кутів контакту (дворядний підшипник) | Неприменимо |
| Маса нетто виробу | 1.15 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 66.675 мм |
| Зовнішній діаметр | 112.712 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 1 503 ₴
