
100% original
- В наявності
- Код: 44446966
Підшипник HM 903249/2/210/2/Q SKF
960 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник HM 903249/2/210/2/Q (розмір 44.45x95.25x28.57)
Виробник: SKF
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-опорний
Внутрішній діаметр: d= 44.45 мм.
Зовнішній діаметр: D= 95.25 мм.
Ширина: B = 28.57 мм.
Розміри
| Діаметр отвору | 44.45 mm |
| Зовнішній діаметр | 95.25 mm |
| Загальна ширина | 30.958 mm |
| Ширина, внутрішнє кільце | 28.575 mm |
| Ширина, зовнішнє кільце | 22.225 mm |
| Угол контакта | 26.25 ° |
Продуктивність
| Номінальна динамічна вантажність | 101 kN |
| Номінальна статична вантажність | 122 kN |
| Номінальна частота обертання | 4 800 r/min |
| Гранична частота обертання | 7 000 r/min |
Властивості
| Деталь підшипника | Підшипник у зборі |
| Кількість рядів | 1 |
| Пристрій для фіксації, зовнішнє кільце підшипника | Без |
| Тип отвору | Циліндричний |
| Сепаратор | Листовий метал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 44.45 мм |
| Зовнішній діаметр | 95.25 мм |
| Висота | 28.57 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
- Ціна: 960 ₴
