
- В наявності
- Код: 77779703
Підшипник 3386/3320 FERSA
1 421 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 3386/3320 (розмір 39.688х80.167х29.37)
Виробник: FERSA
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-опорний
Внутрішній діаметр: d= 39.688 мм.
Зовнішній діаметр: D= 80.167 мм.
Ширина: B= 29.37 мм.
РОЗМІРИ
| Марка | FERSA |
| d — Внутрішній діаметр | 39,688 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 80,167 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 30,391 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 23,812 mm |
| T — Загальна ширина | 29,37 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 58 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 18,17 mm |
| Вага | 0,672 kg |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 105 kN |
| C0 — Статична вантажність | 112 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 13,7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.27 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 1.21 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 2.2 |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування олією | 6400 tr/min |
| Nlim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 4800 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fersa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 39.688 мм |
| Зовнішній діаметр | 80.167 мм |
| Висота | 29.37 мм |
- Ціна: 1 421 ₴
