
- Немає в наявності
- Код: 66660577
Підшипник ES205-14G2 SNR
483 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Закріплювальний підшипник ES205-14 G2 (размер 22,225x52x30,9)
Виробник: SNR
Тип підшипника: кульковий однорядний
Внутрішній діаметр: d= 22,225 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 30,9 мм.
Аналоги: GRA014NPPB-3L, AEL205-014D1W3 NTN, YET 205-014 W SKF, GRA014-NPP-B-AS2/V INA

РОЗМІРИ ВИРОБУ
| B | 21,4 mm |
| B1 | 30,9 mm |
| B2 | 13,5 mm |
| C | 15 mm |
| C1 | 4,3 mm |
| d | 22,225 mm |
| d1 | 37,4 mm |
| D | 52 mm |
| G | 1/4-28UNF |
| m | 5 mm |
| r | 0.6 |
| S | 7,5 mm |
| SW | 3,175 mm |
| Марка | SNR |
ВИРОТКІСТЬ ПРОДУКТУ
| C | 14 kN |
| C0 | 7,88 kN |
| T min. | -20 °C |
| T max. | 100 °C |
| Вага | 0,19 kg |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 22.225 мм |
| Висота | 30.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 483 ₴
