
- Готово до відправки
- Код: 66660122
Підшипник 4T-33205 NTN
615 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 4T-33205 (розмір 25x52x22)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d = 25 мм.
Зовнішній діаметр: D= 52 мм.
Ширина: B = 22 мм.
Аналоги: Mercedes-Benz 003 981 10 05, Mercedes-Benz 003 981 15 05, Mercedes-Benz 003 981 95 05, Mercedes-Benz 006 981 58 05, Renault 5001852654
РОЗМІРИ
| Марка | NTN |
| d — Внутрішній діаметр | 25 mm |
| D - Зовнішній діаметр | 52 mm |
| B — Ширина підшипника/внутрішнього кільця | 22 mm |
| C — Ширина зовнішнього кільця | 18 mm |
| T — Загальна ширина | 22 mm |
| d1 — Зовнішній діаметр внутрішнього кільця | 39 mm |
| а — Точка застосунку навантаження на осі | 14 mm |
| rs — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| r1s — Мінімальний радіус галтелі | 1 mm |
| Вага | 0,219 kg |
| Позначення ISO355 | T2DE025 |
ВИРОТКІСТЬ
| З - Динамічна вантажність | 52,5 kN |
| C0 — Статична вантажність | 57,5 kN |
| Cu — Граничне стомлене навантаження | 7 kN |
| A2 — Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.35 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осьового навантаження | 0.94 |
| Y2 — Коефіцієнт осьового навантаження | 1.71 |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування олією | 9800 tr/min |
| N lim — Гранична швидкість під час змащування консистентним мастилом | 7300 tr/min |
| Tmin — Мін. робоча температура | -40 °C |
| Tmax — Макс. робоча температура | 120 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | 4T33205 |
- Ціна: 615 ₴
