
- В наявності
- Код: 66660087
Підшипник 30306D (31306) NTN
1 005 ₴
+380 (97) 333-55-10
- +380 (99) 333-55-10
- +380 (48) 708-30-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 30306D (розмір 30x72x20.75)
Виробник: NTN
Тип підшипника: конічний роликовий радіально-упорний
Внутрішній діаметр: d= 30мм.
Зовнішній діаметр: D= 72мм.
Ширина: B= 20.75м.
Аналоги: Koyo 30306DJYR, NSK 30306DJ, NTN 4T-30306D, NTN 31306D, SKF 31306 J2/Q, Toyota 90366-30011
РОЗМЕРИ
| d - Внутрішній діаметр | 30 mm |
| D - Наручний діаметр | 72 mm |
| B - Ширина підшипника/середини | 19 mm |
| C - Ширина зовнішнього кільця | 14 mm |
| T - Загальна ширина | 20,75 mm |
| d1 - Наручний діаметр внутрішнього кільця | 53 mm |
| а - Точка програми навантаження на осі | 23,5 mm |
| rs - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| r1s - Мінімальний радіус галтелі | 1,5 mm |
| Вага | 0,394 kg |
| Позначення ISO355 | T7FB030 |
| Марка | NTN |
ЗАВДАННЯ
| C - Динамічна вантажопідйомність | 53,5 kN |
| C0 — Статична вантажопідйомність | 51,5 kN |
| Cu - Пересторога стомлюваність | 6,3 kN |
| A2 - Коефіцієнт матеріалу | 1 |
| е - Коэффициент | 0.83 |
| Y0 — коефіцієнт статичного осіття | 0.4 |
| Y2 - Коефіцієнт осівового навантаження | 0.73 |
| Nlim - Проста швидкість змазування маслом | 6700 tr/min |
| Nlim - Проста швидкість змащування консистентною маскою | 5000 tr/min |
| Tmin - Мін. Робоча температура | -40 °C |
| Tmax - Макс. робоча температура | 120 °C |
| FTF - Власна частота сепаратора (60 об./мін). | 0,423 Hz |
| BSF - Власна частота бігових доріжок (60 об./мін). | 5,527 Hz |
| BPFO - Власна частота зовнішнього кільця (60 об./мін). | 6,339 Hz |
| BPFI - Власна частота внутрішнього кільця (60 об./мін). | 8,661 Hz |
| da max — максимальний діаметр бурика вала | 39 mm |
| db min - Мінімальний діаметр бурика вала | 38,5 mm |
| Da min - Мінімальний діаметр бурика корпуса | 55 mm |
| Da max — максимальний діаметр бурика корпуса | 63,5 mm |
| Db min - Мінімальний діаметр бурика корпуса | 68 mm |
| Ca - Мінімальний зазор | 3 mm |
| Cb — Мінімальна зазора | 6,5 mm |
| ra max — максимальний радіус галілеї | 1,5 mm |
| r1a - Максимальний радіус галілеї | 1,5 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 20.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 1 005 ₴
